Wilgotny sex przez telefon

sex telefonMimo, że skończył ją Sex telefon i chociaż Sarah i ja byliśmy na odysei seksualnej razem, byłem zazdrosny, gdy Sex telefon ruszył dalej. Zazdrosny i podejrzliwy. Po miesiącu dąsa i wywieszonym w gabinecie zaczęła znowu produkować wzory. Wzory zdumiewającą kreatywności i wizji. To może oznaczać tylko jedno, nie miała innego kochanka. I, sądząc po jakości swojej pracy, był stud. To nie powinno mieć na myśli coś do mnie, ale tak się stało. Zacząłem przesady swoim nowym związku. Próbowałem złapać ich na to. I czai i szpiegował, wpadł do pokoju niezapowiedzianych, ale nigdy nie mógł ich dogonić. Ten kochankiem był duch. Zużywanej przez zielonych oczach potwora, mogę stwierdzić tylko, że nie działał z nami. Małe rzeczy wskazywały na to, jak wtedy, gdy szłam nagle w swoim biurze, a ona zatrzasnąć słuchawkę, jej rozmarzony uśmiech obracając się do krótkiego spojrzenia paniki. Chcemy wpatrywać się nawzajem i porozmawiać biznesu w obciętych, uprzejmy ton. Potem długo niezręczna cisza przed byłam zażenowana się odchodzić. I został zmuszony do zawarcia przerażające rzeczy.

Byłem jeszcze w niej zakochany.

Karma ma sposób na nadrobienie zaległości z tobą …

Tutaj Sex telefon był teraz dzwonił do mnie do domu. Wiedziałem, że nic dobrego może pochodzić z tego zaproszenia i zadrżał ze strachu. Zanosiło się do końca, a kończy się źle.

Szepnęłam dół.

– Jest 7 rano.

– Wiem. Musiałem porozmawiać

Sara odwróciła się do mnie z dziwaczny wyraz i bezgłośnie: Kto to jest?

Zacząłem panikować. Musiałem szybko myśleć.

– To jest praca.

Słyszałem sex telefon chichot na końcu linii, a niemal widział ją rozciągnąć faliście tak mówiła.

– Jest to praca dobrze. Jesteś w łóżku?

– Tak.

– Czy ta mała blondynka kawałek tyłka z wami?

– Em … tak … tak przypuszczam.

– Czy ona jest naga?

Sarah przeniesiona leżeć z rękami skrzyżowanymi na brzuchu i spojrzał na mnie wyczekująco. Zauważyłem ona oparła się na jej biust skrzyżowanymi ramionami i jeden pasek na jej koszuli nocnej spadł jej ramieniu. Ta sukienka pokazała dużo rozszczepienie w najlepszych czasach, a moje oczy były wciągane do tej głębokiej dolinie. I łyknął.

– Nie

– Szkoda. Jestem naga, wiesz o tym? Leżę tu w łóżku bez ubrania i zastanawiasz … Zastanawiam się, czy masz przejebane jej ostatniej nocy. Zrobiłaś Peter? Czy trzymać Sex telefon do niej? Pobierz ją cała mokra i uczynić swoją pracę, że ścisła ass, dopóki nie przyszedł.